Praktinis-teorinis teisėjų seminaras rugsėjo 19d.

Gerbiami teisėjai ir referiai!

Vilniaus miesto kyokushin karate federacija labai vertina jūsų atliekamą darbą kiekvienose varžybose, jūsų norą augti, tobulėti ir prisidėti ugdant tiek jaunuosius, tiek pažengusius sportininkus!

Artėjant VKL I etapo varžyboms, kviečiame dalyvauti „Teisėjų praktiniame- teoriniame seminare“ rugsėjo 19d. , kuriame pradedantieji teisėjai turės galimybę ne tik patobulinti savo teorines žinias, bet turės progą praktiškai išbandyti teisėjavimo įgūdžius ant tatamio! Patyrę treneriai ir referiai galės savo įžvalgomis pasidalinti su tais, kurie dar tik žengia pirmuosius žingsnius teisėjo kelyje.

Seminaro metu teisėjai ir referiai taip pat bus išsamiai supažindinti su „Kumite Technology“ sistema, kurią naudojame Vilniaus karate lygos varžybose – sužinosite, kokiu principu veikia ši sistema, kam ji naudojama ir kaip ja lengvai operuoti, žymėti kovas bei taisyti klaidas. (Laukiame patvirtinimo apie dalyvavimą)

Taip pat seminaro metu sužinosite svarbiausius artėjančių varžybų aspektus – saugumo reikalavimus, pačių varžybų naujoves, elgesio bei bendravimo etiketą varžybų metu, pagalbą sportininkams bei ginčių sprendimą.

Teorinę ir praktinę teisėjų seminaro dalį ves itin patyręs, ilgametis kyokushin karate vyr. teisėjas A. Milevskij, kuris aiškiai ir koncentruotai perteiks esminius kyokushin karate teisėjavimo bei referiavimo principus, atskleis netikėtų situacijų sprendimo būdus, o svarbiausia – suteiks galimybę kiekvienam seminaro dalyviui išbandyti referiavimą ir teisėjavimą ant tatamio praktiškai!

  • KADA? Rugsėjo 19d. nuo 11 iki 17 val.
  • KUR?: „Spartanikos“ klubo spoto salė, L. Giros g. 15

 

Preliminari renginio dienotvarkė:

11:00 Teisėjų teorinio – praktinio seminaro atidarymas.

11:15 „Kumite Technology“ sistemos pristatymas ir demonstravimas (Laukiame patvirtinimo apie dalyvavimą)

12:15 Paskaita apie varžybų eigą, saugumo reikalavimus ir pagalbą sportininkams.

13:00 Teorinė teisėjų seminaro dalis.

14:00 Pietų pertrauka.

15:00 Praktinė teisėjų seminaro dalis. Kovos ir teisėjavimas ant tatamio.

17:00 Seminaro pabaiga

Nepamirškite teisėjo paso, atvykdami į seminarą!

Primename, jog seminaro metu dalyviai privalės dezinfekuotis rankas bei dėvėti apsaugines veido kaukes!

Taip pat pranešame, jog iš seminaro išeisite ne tik su naujų žinių bagažu, bet ir naudingomis dovanomis, kurias jums įteiks Vilniaus miesto kyokushin karate federacija ir mūsų partneris – sporto prekių gamintojas “Decathlon”! Geras teisėjas – apsirūpinęs reikalinga įranga teisėjas!

 

Projektas VILNIAUS KARATE LYGA 2020-2021 SRF-SRO-2020-1-0009  bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas. Jo dėka Vilniaus miesto kyokushin karate federacija gali įgyvendinti užsibrėžtą tikslą – kelti teisėjų ir referių kvalifikaciją, organizuojant praktinius bei teorinius seminarus.

 

SEMINARAS_INVITATION

Apie autorių