Nuotolinis seminaras „Kyokushin karate: vakar, šiandien ir rytoj“

Mieli treneriai ,sportininkai ir tėveliai!

Visus kyokushin karate sportininkus, mylėtojus, gerbėjus ir prijaučiančiuosius kviečiame sudalyvauti nuotoliniame seminare

„Kyokushin krate: šiandien, vakar ir rytoj“.

DATA: Balandžio 18d. 10 val.

VIETA: ZOOM platformoje

REGISTRACIJA: https://forms.gle/wTr9gaLfpPqEamcE6 

DĖMESIO! Nepamirškite registracijos anketoje nurodyti savo adreso, jei jums bus reikalingas kvalifikacijos kėlimo pažymėjimas!

Šis seminaras buvo sukurtas tiems, kurie nori pagilinti savo žinias apie kyokushin karate filosofiją, paliesti šios dinamiškos sporto šakos ištakas, sužinoti, kaip sporto šaka evoliucionavo per ilgus metus ir kokią mes ją matysime ateityje.

Taip pat seminare bus gilinamos žinios apie kata rungtį – šią discipliną iš naujo atranda vis daugiau sportininkų, tiek vaikai, tiek suaugę jau spėjo sudalyvauti ir ne vienose nuotolinėse kata varžybose, o esant šiandieninei situacijai kata rungtis yra ypač patraukli ir prieinama kiekvienam! Kuo svarbi kata rungtis, net jei propaguoji tik kumite? Kodėl buvo sukurta kata rungtis ir kodėl tau verta ją tobulinti, kokie pagrindiniai kata atlikimo akcentai?

Teisėjavimas. Šį kartą negalėsime gyvai pasipraktikuoti ir pamosuoti vėliavėlėmis ant tatamio, tačiau panagrinėsime jūsų, kaip sportininko santykį su referiu ir teisėju kovos lauke, taip pat aptarsime šoninių teisėjų bei referio funkcijas, paanalizuosime dažniausiai iškylančius nesusipratimus bei jų sprendimo būdus.

Klausimų atsakymų sesija! Pasibaigus seminaro teorinei daliai kviesime gyvai užduoti klausimus sensėjui A. Milevskij – tikimės, jog šis seminaras padės sudėti visus taškus ant „i“.

Seminaro lektorius: seminarą ves itin patyręs, tituluotas sportininkas bei treneris, 4DAN meistras A. Milevskij, kuris turi daugiau nei 20 metų patirtį dirbant su vaikais ir jaunimu. Taip pat lektorius jau 8 metus eina Lietuvos vyriausiojo kyokushin karate teisėjo pareigas, nuolat gauna naujausią informaciją apie teisėjavimo pakeitimus, rungčių, technikos atnaujinimą bei reikalavimus. Taip pat A. Milevskij turi sukaupęs turtingą žinių bagažą apie kyokushin karate, kurį nuolat gilina užsienyje vykstančiuose kvalifikacijos kėlimo seminaruose, tyrinėja įvairiomis kalbomis parašytus šaltinius, istorinius faktus, simboliką ir viską, kas susiję su kyokushin karate.

Projektas VILNIAUS KARATE LYGA 2020-2021 SRF-SRO-2020-1-0009 bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas. Jo dėka Vilniaus miesto kyokushin karate federacija gali įgyvendinti užsibrėžtą tikslą – burti vieningą, motyvuotą bei kvalifikuotą sportinę bendruomenę, organizuojant praktinius bei teorinius seminarus.

Jei turite papildomų klausimų dėl dalyvavimo seminare, prašome susisiekti telefonu +370 672 18185 arba el. paštu: info@vilniauskaratelyga.lt

WEB_footer_logo

Apie autorių