Nuotolinis seminaras „Intelektualus ir atsparus kūnas: judesio perspektyva“

Visus kyokushin karate sportininkus, trenerius bei tėvelius kviečiame dalyvauti Vilniaus miesto kyokushin karate federacijos organizuojamame nuotoliniame seminare „Intelektualus ir atsparus kūnas: judesio perspektyva“, su „Movement Vilnius“ mokytojais Justu Kučinsku ir Vyteniu Žiedu.

DATA: 2020.02.20

LAIKAS: 10:00

VIETA: Zoom platforma

REGISTRACIJA: https://forms.gle/uYfRUBv1ijCE9f8P6

Apie renginį norėdami sužinoti daugiau, sekite naujienas tinkalapyje www.vilniauskaratelyga.lt bei mūsų Facebook paskyroje!

Temos, problemos ir jų sprendimo būdai,  kuriuos teoriniame-praktiniame seminare atskleis  lektoriai, sveiko judesio ekspertai J. Kučinskas bei V. Žiedas:

  • Kova prieš oponentą – kas jis bebūtų: kitas žmogus, konkreti problema, iš savęs pačių kylantis iššūkis – reikalauja nuolatinio gebėjimo prisitaikyti prie dar nežinomos situacijos, kūno ir proto lankstumo, savo ribų pažinimo.
  • Visiems mus ištiksiantiems scenarijams pasiruošti neįmanoma, todėl privalome ieškoti būdų ugdyti bendruosius judėjimo gebėjimus, bei tuos kūno adaptacijos mechanizmus, kurie leis prisitaikyti prie netikėtumų išvengiant traumų.
  • Negana to, mes ne vien įgauname gebėjimus treniruodamiesi, tačiau prarandame kūno savybes dėl nuolat mus veikiančio senėjimo ir dėvėjimosi proceso.  Mūsų kūnas nuolatos patiria traumuojančias jėgas ir stengiasi prie to prisitaikyti, pasikoreguoti ir išgyti. Šis ciklas lydi mus visą gyvenimą. Mūsų treniruotės yra ne vien varžybos su oponentais bet ir su laiku. Keldami sau tikslus turime taip pat klausti: kiek ilgai mes ketiname sportuoti?

 

Labai prašome užpildyti trumpą registracijos anketą, kad joje nurodytu elektroninio pašto adresu galėtume atsiųsti prisijungimo į seminarą nuorodą: https://forms.gle/uYfRUBv1ijCE9f8P6

Seminare kviečiame dalyvauti ne tik sportininkus ir trenerius, tačiau ir tėvelius, bei draugus – seminaro praktiniai ir teoriniai užsiėmimai bus naudingi kiekvienam!

Seminarą sudarys teorinė bei praktinė dalys, todėl vilkėkite patogią sportinę aprangą, bei pasiruoškite šiek tiek vietos judėjimui. Po ranka turėkite nedidelį kamuoliuką (pvz. teniso), pakvieskite sudalyvauti ir šeimos narius!

Projektas VILNIAUS KARATE LYGA 2020-2021 SRF-SRO-2020-1-0009 bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas. Jo dėka Vilniaus miesto kyokushin karate federacija gali įgyvendinti užsibrėžtą tikslą – burti vieningą, motyvuotą bei kvalifikuotą sportinę bendruomenę, organizuojant praktinius bei teorinius seminarus.

 DALYVAVIMAS RENGINYJE YRA NEMOKAMAS

footer_ad_anketa

kvietimas_horizontalus

 

 

 

Apie autorių