Naujasis 2020-2021 sezonas

Mieli sportininkai, treneriai ir tėveliai! Sveikiname su naujais mokslo metais, tikimės, kad jie bus kupini naujų atradimų ir pažinimo džiaugsmo!

Nors praėjęs sezonas ir baigėsi šiek tiek kitaip, nei tikėjomės, tačiau kruopščiai planavę ir ėmęsi visų atsargumo priemonių KVIEČIAME JUS REGISTRUOTIS Į VKL I ETAPĄ, kuris vyks jau SPALIO 4 DIENĄ Delfi sporto centre, Ozog. 14C, Vilniuje!

REGISTRUOKITĖS JAU ŠIANDIEN! https://www.vilniauskaratelyga.lt/event/vilniaus-karate-lygos-i-etapas-3/ Įdėmiai perskaitykite visą su varžybomis susijusią informaciją, kurią rasite po registracijos anketa, arba šiame įraše.

Norime jus trumpai supažindinti su naujojo sezono naujienomis ir pasikeitimais.

  • Didžiausius resursus ir pajėgas šiuo metu skiriame saugiam varžybų organizavimui: atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją šalyje varžybų dieną, visomis išgalėmis sieksime užtikrinti, kad sportininkai ir personalas salėje jaustųsi saugūs: bus dezinfekuojama įranga, pagalbinis personalas dėvės kaukes, bus matuojama temperatūra. Taip pat, bus vykdoma visų 8 tatamių transliacija, tad tėveliai, seneliai ir artimieji turės galimybę varžybas stebėti saugiai, namuose. Žiūrovų kiekis salėje bus labai ribotas (po 50 žiūrovų A ir B kategorijoje) – rugsėjo 7 dieną pradėsime platinti bilietus svetainėje www.vilniauskaratelyga.lt, naujienų skiltyje.
  • Siekiant sumažinti žmonių kiekį salėje vienu metu, varžybų dalyviai bus išskaidyti pagal laiką, todėl kiekvienos kategorijos dalyviai turės konkretų laiką, kuriuo atvykti į salę. Kitu metu sportininkams nebus leidžiama būriuotis salėje.
  • Treneriai turės galimybę teisėjauti ar referiauti, likusieji, siekiant užtikrinti dalyvių saugumą, turės bazuotis jiems skirtoje zonoje.
  • Siekiant išvengti būriavimosi salės prieigose, kviečiame į varžybas atvykti jau apsivilkus kimono ir rūbinėje palikti tik striukę ar megztinį.
  • Prašome sportininkų, atvykstančių į varžybas, dėvėti apsauginę veido kaukę, kurią bus galima nusiimti salėje.

Kviečiame aktyviai sekti varžybų atnaujinimus ir pakeitimus svetainėje www.vilniauskaratelyga.lt

 

Jei jūs (ar jūsų vaikas) dalyvauja varžybose pirmą kartą ir kyla klausimų – kviečiame pervelgti dažniausiai užduodamų klausimų skiltį https://www.vilniauskaratelyga.lt/d-u-k-2/ , klausti trenerio ar drąsiai rašyti el. paštu: info@vilniauskaratelyga.lt 

Taip pat informuojame, kad neįvykus varžyboms dėl šalyje įvesto karantino ar sugriežtinus varžybų organizavimo tvarką ir neleidžiant jų vykdyti, startinis dalyvio mokestis yra perkeliamas į kitą etapą arba grąžinamas, todėl svarbu, jog jis būtų įmokėtas per banką. Deja, bet mokėjimų iš „Perlo“ terminalo ar „Maxima“ kasų mes neturime galimybės grąžinti, nes mokėjimas yra grąžinamas į sąskaitą, iš kurios jis yra atliktas. Jei vis tik mokėjimą atlikote viena iš minėtų priemonių, susisiekite su federacija el. paštu info@vilniauskaratelyga.lt

 

Na, ir pabaigai – džiugios naujienos!

Projektas VILNIAUS KARATE LYGA 2020-2021 SRF-SRO-2020-1-0009 bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas. Tai reiškia, jog šį sezoną atnaujinsime varžybinę įrangą bei pagerinsime sąlygas tiek sportininkams, tiek varžybų pagalbininkams!

Planuojame organizuoti net 3 teisėjų/referių bei trenerių kvalifikacijos kėlimo seminarus! Pirmasis teisėjų/referių kvalifikacijos kėlimo seminaras numatomas jau RUGSĖJO 19 dieną!

Tikimės, jog įsisavinta parama padės sukurti naują varžybų standartą, kurios leis sportininkams pademonstruoti treniruotėse sukauptą patirtį ir sunkų darbą. Linkime, jog VKL tatamis būtų kiekvienam sportininkui startas į Lietuvos, Europos bei pasaulio kyokushin karate čempionatus!

 

Sekite naujienas www.vilniauskaratelyga.lt ir sužinokite visus atnaujinimus, besikeičiančius reikalavimus ir naujienas PIRMIEJI!

 

 

logo-color-lt                                                      logo-lt

 

 

 

Apie autorių