Informacija referiams, teisėjams pagalbininkams

Teisejai-referiai-2021-su-tatamių-padalinimu (1)(spausti, kad parsisiųstumėte)

Esame be galo dėkingi, kad skirsite savo laiko Vilniaus karate lygos varžyboms – stengiamės, jog ateinantis sekmadienis būtų sėkminga ir įsimintina sporto šventė po ilgos pertraukos, na o be jūsų – nebūtų ir mūsų.

  • Salėje abėcėlės tvarka ratu bus pažymėta kiekvieno klubo zona, kurioje galėsite keistis šalmus, dezinfekuotis ir duoti sportininkams tolimesnius nurodymus. Tad jei varžybų metu rasite pasimetusį ar nesusipratusį sportininką – prašome jį siųsti pas trenerį ir klubo pagalbininkus į jo klubo zoną.

 

  • Salėje privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes visą varžybų laiką, tačiau dirbantys ant tatamio galės nusiimti kaukes darbo metu.
  • Nepamirškite pasirūpinti tvarkinga, standartus atitinkančia teisėjo apranga ir švilpuku!

 

  • Kadangi šiuo metu nėra galimybės įsigyti naujo teisėjo paso, bus išduodama pažyma apie atidirbtas varžybas, su kuria gausite parašą į pasą atgaline tvarka. Turintys teisėjo pasą – nepamirškite jo pasiimti į varžybas. Į TEISĖJO PASĄ PASIRAŠO VARŽYBŲ VYR. TEISĖJAS A. MILEVSKIJ.

 

  • Bus vandens bei užkandžių dirbantiems VISĄ DIENĄ, tad pasistenkite pavalgyti visi skirtingu laiku, pagal galimybes pasikeisdami, kad nebūtų susigrūdimo. Užkandžiai bus prie sekretoriato, drąsiai kreipkitės.

 

  • Baigę pamainą ateikite prie sekretoriato pasirašyti, kad buvote salėje varžybų dieną – tik tokiu atveju bus suteiktas pavedimas už atidirbtą laiką.

 

 

DĖMESIO! Sporto salė yra atrenovuota, todėl į ją įleidžiami tik švarią sportinę avalynę dėvintys asmenys! Su lauko avalyne į salę eiti griežtai draudžiama, todėl nepamirškite avalynės persiavimui!

Apie autorių