ATŠAUKIAMAS VKL I ETAPAS

Dėmesio!

Atšaukiamas VKL I varžybų etapas, kuris turėjo vykti spalio 4 dieną!

Reaguodami į Lietuvos kyokushin karate federacijos prezidento V. Poškaičio pagrįstas ir argumentuotas rekomendacijas, rimtėjančią epidemiologinę situaciją Lietuvoje ir  ugdymo įstaigose bei atsižvelgdami į tai, kad Vilniaus karate lygos pagrindiniai dalyviai yra vaikai ir jaunuoliai, po ilgų diskusijų bei įvairių variantų svarstymo nusprendėme VKL I etapo varžybų NEORGANIZUOTI.

Suprantame, kad šis sprendimas nelengvas tiek sportininkams, tiek treneriams, tačiau privalome reaguoti į Europos ir Lietuvos kyokushin karate federacijų sprendimus. Vilniaus karate lygos varžybos yra vienos masiškiausių Lietuvoje, 650 sportininkų atvyksta iš skirtingų visos Lietuvos miestų, tad viruso atveju atsekamumas būtų neįmanomas, o žala padaryta klubams – nepamatuojama.

Tikimės, jog šiuo sunkiu laikotarpiu susitelksime, palaikysime vieni kitus ir sunkiai dirbsime salėje tobulindami techniką, kad galėtume susitikti varžybose 2021 metais. Vilniaus miesto kyokushin karate federacija planuoja koncentruotis į mokymų veiklą, kuriai šiuo metu apribojimai yra netaikomi ir tokiu būdu palaikyti mūsų didelės ir nuolat tobulėti siekiančios karate šeimos narius.

OSU! 

 

federacijos_logo_mazas

Apie autorių