2021 sausio – birželio mėn. veiklų planas

Gerbiami sportininkai, treneriai, tėveliai!

Nors situacija dėl Covid-19 viruso yra nuolat kintanti, tačiau Vilniaus miesto kyokushin karate federacija, esant galimybėms planuoja tolimesnę veiklą ir siūlome susipažinti su sausio-birželio mėnesio planu, kurio pagrindą sudaro pamatinė VMKKF vertybė – sudaryti prostininkams galimybę varžytis varžybose:

  • Sausis. Dėl šalyje paskelbto karantino veiklų neorganizuojame  ir kviečiame stiprinti imunitetą bei  sportuoti nuotoliniu būdu savo klube.
  • Vasaris. Online mokymai. Judesio pamatai su  „Movement Vilnius“ studijos vadovu J. Kučinsku. Kurso metu dalyvius supažindinsime su mobilumo, lankstumo ir traumų prevencijos praktikomis, sklandžiam judėjimui reikalingais koordinaciniais mechanizmais, sporto prasme bei perspektyva ir t.t. Pamatinės kūno mobilumo, lankstumo, atsparumo traumoms teorijos bei praktikos. Mokymai skirti visiems sportininkams, ypač treneriams ir tėveliams. Šis kursas ir jo metu įgytos žinios padės išvengti traumų, sugrįžtantiems į sportą po pertraukos,  bei didinantiems sportinį krūvį, geriau pažinti savo kūną. Taip pat aktualu ketinantiems pradėti judėti – pavasaris ne už kalnų!
  • Kovas. Varžybos (vyks tik gavus leidimus bei nesant apribojimų, trukdančių sklandžiai įgyvendinti varžybų planą).
  • Balandis. Pirmosios pagalbos teoriniai/praktiniai mokymai, susieti su specifinėmis traumomis, patiriamomis sportuojant kyokushin karate (pagal galimybes bus vykdomi tik gyvai, kad išnaudoti visas gaivinimo manekenų funkcijas). Nesant galimybės vesti mokymus gyvai, bus organizuojami kito pobūdžio nuotoliniai mokymai.
  • Gegužė. Varžybos  (vyks tik gavus leidimus bei nesant apribojimų, trukdančių sklandžiai įgyvendinti varžybų planą).
  • Birželis. Varžybos (vyks tik gavus leidimus bei nesant apribojimų, trukdančių sklandžiai įgyvendinti varžybų planą).

Artėjant varžyboms yra planas pakartotinai organizuoti teorinius/praktinius teisėjų ir referių mokymus, koncentruojantis į praktiką (tuo atveju, jei bus galimybė mokymus vesti gyvai).

Primename, jog projektas VILNIAUS KARATE LYGA 2020-2021 SRF-SRO-2020-1-0009  bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas. Jo dėka Vilniaus miesto kyokushin karate federacija gali įgyvendinti užsibrėžtą tikslą – sudaryti galimybę sportininkams varžytis, organizuojant varžybas, kelti teisėjų, referių kompetenciją bei gilinti sportininkų žinias, organizuojant praktinius bei teorinius seminarus.

Taip pat, Vilniaus miesto kyokushin karate partneris, sporto prekių kompanija Decathlon (www.decathlon.lt) ir ateinantį pusmetį sportininkus pradžiugins praktiškomis dovanėlėmis bei suteiks galimybę išbandyti naujausius kovos menams skirtus kompanijos produktus.

 

WEB_footer_logo

Apie autorių