2021-2022 sezonas. Grįžtame su trenksmu!

Mieli sportininkai, treneriai ir tėveliai!

Nors nelemtas virusas pristabdė mūsų visų sportines veiklas, užmojus ir palnus – tikimės jog naująjį 2021-2022 sezoną sugrįšime su trenksmu – įgavę naujų jėgų bei atsparesni iššūkiams.

REZERVUOKITE DATĄ – VKL I etapas numatomas spalio 10 dieną!

Taip pat didelio pasisekimo ir susidomėjimo sulaukęs praktinis teorinis teisėjų seminaras bus rengiamas spalio 2 dieną – tikimės, kad šis seminaras galės įvykti kontaktiniu būdu.

NAUJIENA! Ketinama rengti net 4 VKL etapus 2021-2022 sezone, o galutinė sezono rezultatų lentelė bus sudaroma sumuojant 3 geriausius sportininko sezono rezultatus – taip nebus nuostolio, jei vieną kurį nors etapą būsite priversti praleisti dėl ligos ar tarumos!

SVARBU! Į varžybas kiekvienas sportininkas privalės atvykti su nuosavomis apsaugomis, naujo pavyzdžio šalmu su grotelėmis ir liemene. Įranga apsirūpina pats sportininkas arba aprūpina klubas.

Kadangi situacija nuolat kintanti, labai kviečiame užpildyti šią kontaktinę formą https://forms.gle/U4keTnY33DkM4TJg8, kad operatyviai galėtume jums pateikti naujausią informaciją, susijusią su VKL varžybomis bei galimais pakeitimais.

Taip pat pasekite mūsų „Facebook“ paskyrą bei nuolat tikrinkite atnaujinamą informaciją VKL svetainėje https://www.vilniauskaratelyga.lt/naujienos/

Esame be galo dėkingi už jūsų palaikymą ir dalyvavimą nuotoliniuose  renginiuose karantino metu – savo žinias pagilino, kvalifikaciją pakėlė bei sužinojo daug naujų dalykų  net 224 kyokushin karate sportininkai, treneriai bei jų artimieji!

Primename, jog projektas VILNIAUS KARATE LYGA 2020-2021 SRF-SRO-2020-1-0009  bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas. Jo dėka Vilniaus miesto kyokushin karate federacija gali įgyvendinti užsibrėžtą tikslą – sudaryti galimybę sportininkams varžytis, organizuojant varžybas, kelti teisėjų, referių kompetenciją bei gilinti sportininkų žinias, organizuojant praktinius bei teorinius seminarus.

Taip pat raginame būti supratingais, jei numatysasis planas šiek tiek keisis ar suplanuoti renginiai bus nukelti į nuotolį arba neįvyks.

 

WEB_footer_logo

Apie autorių