VKL I NEĮVYKS

04 Spa 2020 | 9:00 - 18:00


Telefonas : +37067218185
El. paštas : info@vilniauskaratelyga.lt

 

Dėmesio!

Atšaukiamas VKL I varžybų etapas, kuris turėjo vykti spalio 4 dieną!

 

Reaguodami į Lietuvos kyokushin karate federacijos prezidento V. Poškaičio pagrįstas ir argumentuotas rekomendacijas, rimtėjančią epidemiologinę situaciją Lietuvoje ir  ugdymo įstaigose bei atsižvelgdami į tai, kad Vilniaus karate lygos pagrindiniai dalyviai yra vaikai ir jaunuoliai, po ilgų diskusijų bei įvairių variantų svarstymo nusprendėme VKL I etapo varžybų NEORGANIZUOTI.

 

Suprantame, kad šis sprendimas nelengvas tiek sportininkams, tiek treneriams, tačiau privalome reaguoti į Europos ir Lietuvos kyokushin karate federacijų sprendimus. Vilniaus karate lygos varžybos yra vienos masiškiausių Lietuvoje, 650 sportininkų atvyksta iš skirtingų visos Lietuvos miestų, tad viruso atveju atsekamumas būtų neįmanomas, o žala padaryta klubams – nepamatuojama.

 

Tikimės, jog šiuo sunkiu laikotarpiu susitelksime, palaikysime vieni kitus ir sunkiai dirbsime salėje tobulindami techniką, kad galėtume susitikti varžybose 2021 metais. Vilniaus miesto kyokushin karate federacija planuoja koncentruotis į mokymų veiklą, kuriai šiuo metu apribojimai yra netaikomi ir tokiu būdu palaikyti mūsų didelės ir nuolat tobulėti siekiančios karate šeimos narius.

 

Visi startinio mokesčio bei bilietų įmokėjimai bus grąžinami atgal į sąskaitą, iš kurios jie buvo sumokėti.

 

OSU!

 

Vilniaus miesto kyokushin karate federacija

 

Projektas VILNIAUS KARATE LYGA 2020-2021  SRF-SRO-2020-1-0009  finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas. Tai reiškia, jog šį sezoną atnaujinsime varžybinę įrangą bei pagerinsime sąlygas tiek sportininkams, tiek pagalbininkams!

 

 

 

logo-color-lt