Samurajaus kelias 2019

SAMURAJAUS KELIAS 2019

Sveiki visi, brangieji karatistai bei jų tėveliai. 2019 metais gegužės mėnesį vyks VKL III etapas, na, o prieš jį turėsime praeiti Samurajaus keliu kovo 31 dieną Lengvosios atletikos manieže.

Kas tai? Samurajaus kelias 2019 tai naujas mūsų projektas, kur vaikai turės galimybė susikauti nestandartinėse varžybose/kovose. Tai bus fizinių galimybių, greičio bei taiklumo patikrinimas. O jūs žinote, kad kiekvienas karatistas turi būti stiprus, greitas ir taiklus tam, kad įveiktų priešininkus kovoje ant tatamio. Todėl visus karatistus kviečiame sudalyvauti šiame renginyje. O labiausiai kviečiame mažuosius karatistus, kurie dar nepradėjo savo kovos kelio- tai bus puikus pasiruošimas ir apšilimas prieš artėjančias kovas.

Vaikai bus paskirstyti pagal svorio ir amžiaus kategorijas bei atliks skirtingas užduotis už kurias bus skiriami taškai. Kelio pabaigoje bus įteikti apdovanojimai stipriausiems Samurajams.

Įdomu kokios užduotys jūsų lauks? Apie tai čia

Registracija vilniauskaratelyga.lt puslapyje bus paskelbta likus 30 dienų iki renginio, kad visi drąsiausi spėtų užsiregistruoti.

Apie autorių